Nasze szkolenia z tak pięknej gałęzi kosmetyki jaką jest stylizacja zagęszczanie i przedłużanie rzęs dedykowane są szerokiemu gronu odbiorców. Stylistką rzęs może zostać zarówno osoba nie mająca nic wspólnego z kosmetyką, kosmetyczka, kosmetolog jak i stylistka rzęs z praktyką chcąca rozszerzyć swoją wiedzę lub opanować kolejny poziom trudności w tej pieknej dziedzinie. Nasza kadra instruktorska to przede wszystkim ludzie z pasją- kochający rzęsy w każdym najdrobniejszym ich przejawie. Oczywiście instruktorki Evolashes SC to dziewczyny z wieloletnią paraktyką zarówno w nauczaniu jak i w wykonywaniu usługi stylizacji rzęs. Ich wiedzę potwierdza nie tylko szereg szkoleń ukończonych u czołowych instruktorów zarówno polskich i zagranicznych ale też rzesze zadowolonych z ich pracy klientek.

Szkolenia w Evo wyróżniają dwie podstawowe cechy. Ujednolicony system szkoleń (masz gwarancję, że niezależnie od tego skąd jesteś: z Warszawy, Gdyni czy Poznania – ta sama wiedza zostanie Ci przekazana przez naszą instruktorkę w każdym z miast gdzie znajduje się instruktor Evolashes). Nasza najsilniejszą stroną jest wiedza praktyczna to na nią kładziemy główny nacisk. Nasze instruktorki doskonale wiedzą, że w tej dziedzinie najważniejsza jest praktyka, same są stylistkami rzęs. Na każdym ze szkoleń niezależnie od poziomu zaawansowania kursant otrzymuje skrypt, wg którego przekazywana jest wiedza teoretyczna- na pózniejszym etapie szkolenia poparta praktyką, do której może wrócić po skończonym szkoleniu.

Kursant otrzymuje też wsparcie merytoryczne po odbytym szkoleniu. Zawsze może się skonsultować ze swoim instruktorem Evolashes, może to zrobić telefonicznie lub przez któryś z komunikatorów, np przez "Messengera". Zapraszamy na szkolenia do firmy z wieloletnią praktyką w branży "beauty" 

Zobacz wyjątkową ofertę specjalnie dla Ciebie:

- szkolenie podstawowe metoda 1:1 - kliknij tutaj

- doszkolenie z metody 1:1 - kliknij tutaj

- podstawowe szkolenie objętościowe 2/3D - kliknij tutaj

- zaawansowane szkolenie objętościowe 4-10D - kliknij tutaj - DWUDNIOWE 

- zaawansowane szkolenie objętościowe metoda piórkowa oraz Kardashian efekt - kliknij tutaj

- szkolenie z metody Hyper Volume - kliknij tutaj

- lifitng rzęs - kliknij tutaj

dofinansowane szkolenia rzes