Nasze szkolenia z tak pięknej gałęzi kosmetyki jaką jest stylizacja zagęszczanie i przedłużanie rzęs dedykowane są szerokiemu gronu odbiorców. Stylistką rzęs może zostać zarówno osoba nie mająca nic wspólnego z kosmetyką, kosmetyczka, kosmetolog jak i stylistka rzęs z praktyką chcąca rozszerzyć swoją wiedzę lub opanować kolejny poziom trudności w tej pieknej dziedzinie. Nasza kadra instruktorska to przede wszystkim ludzie z pasją- kochający rzęsy w każdym najdrobniejszym ich przejawie. Oczywiście instruktorki Evolashes SC to dziewczyny z wieloletnią paraktyką zarówno w nauczaniu jak i w wykonywaniu usługi stylizacji rzęs. Ich wiedzę potwierdza nie tylko szereg szkoleń ukończonych u czołowych instruktorów zarówno polskich i zagranicznych ale też rzesze zadowolonych z ich pracy klientek.


Szkolenia w Evo wyróżniają dwie podstawowe cechy. Ujednolicony system szkoleń (masz gwarancję, że niezależnie od tego skąd jesteś: z Warszawy, Gdyni czy Poznania – ta sama wiedza zostanie Ci przekazana przez naszą instruktorkę w każdym z miast gdzie znajduje się instruktor Evolashes). Nasza najsilniejszą stroną jest wiedza praktyczna to na nią kładziemy główny nacisk. Nasze instruktorki doskonale wiedzą, że w tej dziedzinie najważniejsza jest praktyka, same są stylistkami rzęs. Na każdym ze szkoleń niezależnie od poziomu zaawansowania kursant otrzymuje skrypt, wg którego przekazywana jest wiedza teoretyczna- na pózniejszym etapie szkolenia poparta praktyką, do której może wrócić po skończonym szkoleniu.


Kursant otrzymuje też wsparcie merytoryczne po odbytym szkoleniu. Zawsze może się skonsultować ze swoim instruktorem Evolashes, może to zrobić telefonicznie lub przez któryś z komunikatorów, np przez "Messengera". Zapraszamy na szkolenia do firmy z wieloletnią praktyką w branży "beauty". 


Chciałybyśmy Cię wprowadzić w tajemniczy świat zabiegu o nazwie Natural Brow Henna. Zabiegu, który nie tylko koloryzuje idealnie brwi Twoich potencjalnych klientek ale też odżywia włosy brwi i skłania je do szybszego wzrostu. Natural Brow Henna to zabieg, który wyprowadził kosmetykę brwi na nowy, lepszy, wyższy poziom. Nie ma klienta, który wyszedłby niezadowolonyz tego zabiegu. Natural Brow Henna to alternatywa dla zwykłej henny klasycznej oraz element łączący ją i makijaż permanetny. Dzięki zabiegowi Natural Brow Henna uzyskasz efekt brwi , idealnie zgeometryzowanych (równych) z efektem pudru. Efekt do złudzenia przyppminający doskonale wykonany makijaz permanetny, ale nim nie będący! 

Nasze doskonałe instruktorki  Evo pokażą Ci tajniki Geometrii Brwi, odpowiedni dobór barwników dobrany indywidualnie do klientki, technikę aplikacji oraz pielęgnację pozabiegową. 

Umów się na szkolenie, gwarantujemy, że zdobędziesz klientki na ten zabieg, który zapewne wkrótce stanie się wizytówką Twojego salonu

Co uzyskasz po szkoleniu z  ?

Dowiesz się czym jest natural Brow Henna 

Opanujesz umiejętność mieszania naturalnych barwników henny 

Nauczysz się rozrysowywać schemat brwi, zgłebisz tajniki brwi idealnych w zależności od kształtu twarzy

Rozwiejesz wątpliwości. Na temat rysunku brwi- niezbędnego do wykonania zabiegu. 

Dobierzesz prawidłową stylizację brwi do typu urody modelki, która zapewnimy

Nauczysz się na modelce wykonywać aplikację Natural Brow Henna

Opanujesz trudną sztukę umiejętnego fotografowania stylizacji brwi, którą wykonałaś

 

Na szkoleniu zapewniamy:

Niezbędny sprzęt do wykonania zabiegu ( henne oraz wszystkie akcesoria niezbędne do stylizacji)

Miejsce pracy – odpowiednie oświetlenie, łóżko kosmetyczne

Modelkę- na której będziesz mogła opanować nabywaną umiejętność

Dostęp do szerokiego spectrum materiałów dydaktycznych (dostaniesz je do domu)

Zestaw startowy w postaci bnatural brow henny oraz akcesoriów dodatkowych

Certyfikat poświadczający ukończenie kursu

Dobrą energię, którą na pewno cię zarazimy!

Co musisz wziąć na szkolenie?

Nic! My zapewniamy wszystko!

Zakres szkolenia:

1. 9:00 – 10:00 Higiena i bezpieczeństwo pracy – BHP (teoria)

2.  10:15 -11:00 Prezentacja firmy Evo – prezentacja produktów. (teoria + pokaz)

3. 11:15 -12:15 Miejsce pracy stylistki brwi  – przygotowanie i higiena. (teoria)

4. 13:15 – 14:00 Analiza podstawowych problemów, które mogą wystąpić podczas aplikacji – przeciwwskazania do zabiegu (alergie itp.) ( teoria)

    14:15 – 15:30 Przygotowanie brwi klientki do zabiegu. (teoria+praktyka)

6. 15:30 -16:00 Indywidualny dobór odpowiednich rodzajów barwników do koloru skóry oraz rodzaju cery , (teoria+praktyka)

7. 16:30 -17:00  Geometria brwi . (teoria+praktyka)

9. 17:00 -19:00 Technika aplikacji Natural Brow Henna oraz (teoria+praktyka)

10.19:00 -19:15  Końcowa kosmetyka zabiegu. (teoria+praktyka)

11.19:15-19:30  Fotografia Idealna . (teoria i praktyka)

Perfect Magic Shadow Eyebrow

Zapraszamy wszystkie kosmetyczki i linergistki na innowacyjne szkolenie z zakresu stylizacji brwi. Bądźcie pierwsze w swoim rejonie, rozwijajcie się! Perfect Magic Shadow Eyebrow to innowacyjna formuła płytkiej pigmentacji skóry. Zabieg polega na wprowadzeniu barwnika w warstwę rogową naskórka, (który złuszcza się od 21 do 28 dni) specjalnego naturalnego barwnika, który jest tak skonstruowany i ma taka cząsteczkę, że w naturalny sposób przemieszcza się w pierwszą warstwę naskórka co wydłuża efekt henny o dodatkowe 1-2 miesiące. Zabieg jest wykonywany specjalnymi jednorazowymi penami ze specjalnie opracowaną do tej metody- końcówką. Barwniki do tego zabiegu nie sposób zastąpić żadnymi innymi, ich specjalna formuła zastrzeżona jest w Urzędzie Patentowym. Szkolenie trwa 1 dzień (8h) na dwóch modelkach. Jedną z modelek kursant przywozi ze sobą, by mógł obserwować proces pigmentacji brwi. 

Co uzyskasz na szkoleniu:
Dowiesz się czym jest zabieg PMSE i na czym polega
Zaznajomisz się z teorią niezbędna do wykonywania zabiegu
Przyswoisz podstawy kolorymetrii
Opanujesz niezwykle prosty rysunek brwi 
Poznasz unikatowe barwniki do tej metody
Nauczysz się pigmentować właściwie brwi 

Na szkoleniu zapewniamy:
Niezbędny sprzęt do wykonania zabiegu (narzędzie do wykonania zabiegu, pigmenty, anesteny środki ochronne rękawiczki, maski etc)
Skórki do pracy „na sucho”
Miejsce pracy – odpowiednie oświetlenie, łóżko kosmetyczne
2 modelki – na której będziesz mogła opanować nabywaną umiejętność
Dostęp do szerokiego spectrum materiałów dydaktycznych (dostaniesz je do domu)
Niesłuchanie rozbudowany zestaw startowy (starcza na 20 klientek, nic nie musisz dokupować, wystarczy zacząć pracę!)
Certyfikat poświadczający ukończenie kursu
Dobrą energię, którą na pewno cię zarazimy!

Co musisz wziąć na szkolenie?
Nic!  My zapewniamy wszystko! 

 PERFECT MAGIC SHADOW EYEBROW CZYLI EFEKT 3 MIESIĘCZNEJ HENNY (2999 złotych netto )