Zamawiając w naszym sklepie internetowym masz gwarancję najatrakcyjniejszych cen, szybkiej dostawy oraz profesjonalnej pomocy w trakcie swoich zakupów! 

 

Wysyłka:

Przesyłki nadawane są w ciągu 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania środków pieniężnych na koncie lub poprzez system płatności Przelewy24. Towar wysyłany jest na terenie Polski firmą Inpost.


Wysyłka za granicę realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej lub Kurierem.

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki.

Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych produktów. Informację o wzroście kosztów transportu dostaniesz najszybciej jak będzie to możliwe. 

Pamiętaj! W naszym sklepie masz możliwość zamówienia wielu produktów w jednej przesyłce, dzięki czemu koszty transportu mogą zostać ograniczone do minimum! Jednak prosimy zwrócić uwage, że nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

 

 

Koszt wysyłki w Polsce:

Paczkomaty 8,99zł

Przesyłka kurierska standardowa - 9,9zł 

Przesyłka kurierska pobraniowa - 12zł

Koszt wysyłki zagranicznej:

Przesyłka zagraniczna Poczty Polskiej - 30zł

Przesyłka zagraniczna Kurierska - 60zł

Kwoty wysyłek nie podlegają negocjacji.

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony. 
 
Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu.

 

Płatności

Dzięki wprowadzanym przez nas udogodnieniom masz teraz możliwość ekspresowej zapłaty za swoje zakupy! Skorzystaj i przyśpiesz realizację swojego zamówienia poprzez wybór opcji zaplaty poprzez Przelewy24.pl. Jest to bezpieczny, nowoczesny i bezporowizyjny sposób platności!

 

Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia: