Przedłużanie rzęs jest doskonałym rozwiązaniem dla zajętych pracą kobiet. W nowej metodzie nie trzeba ich tuszować !!! Co ważne są bezpieczne dla własnych rzęs w odróżnieniu od innych metod przyklejania sztucznych .  
W przeciwieństwie do sztucznych naklejonych na paskach lub w kępkach, przedłużanie rzęs polega na doklejeniu pojedynczych rzęs specjalnym klejem, którego wodoodporna formuła pozwala kąpać się bez ryzyka odklejenia się jakiejkolwiek z nich. 
 
Efekt pierwszej aplikacji utrzymuje się kilka tygodni!!!!  
Okres ten zależy od cyklu życia rzęsy. Jednak dzięki korektom można cieszyć się rzęsami przez długi czas. Zazwyczaj uzupełniamy je co 3, 4 tygodnie.  
Aplikacja rzęs jest zabiegiem bezbolesnym! 
 
WAŻNE Mając już założone rzęsy, codzienny demakijaż dokonujemy wyłącznie za pomocą ciepłej wody, bądź płynu micelarnego jednofazowego. Uważamy przy nakładaniu na twarz różnego rodzaju tłustych i silnie nawilżających preparatów- w przeciwnym wypadku może spowodować utratę wiązań klejowych a co za tym idzie utratę sztucznych rzęs. 
 
Przeciwwskazania do założenia rzęs:  
v Jaskra  
v Ropne zapalenie oczu  
v Zaćma 
Co ważne: soczewki kontaktowe nie są przeciwwskazaniem i spokojnie możemy wykonać zabieg.  
W dzień zabiegu nie chodzimy na saunę, basen, solarium. 


QuickLashEffect jest najszybszą z metod aplikacji rzęs. 

Spektakularny efekt osiągniemy już w 20-30 minut. Trwałość wykonanego zabiegu przewidywana jest na okres maksymalnie dwóch tygodni. Po tym czasie rzęsy należy ściągnąć. 

Zabieg ten przeznaczony jest dla osób, które pragną osiągnąć efektowny rezultat w krótkim czasie. 

Doskonała metoda dla wizażystek i fryzjerek 

Nie potrzebujemy tu specjalnego łóżka, klientka nie musi też leżeć dwóch godzin w niewygodnej pozycji. Wystarczy wygodne krzesło i dobre oświetlenie. 

W przypadku tej metody przedłużania, rzęsy Evo doskonale się sprawdzają. Mix długości w kasetkach ułatwia i przyspiesza nam pracę oraz sprawia, ze jest ona przyjemna i dla nas i dla klientki. Nie potrzebujemy już kilku pojemniczków, wystarczy jedynie kasetka, prosta pęseta i klej w pierścionku... I do dzieła 

  

LongEffectMascara: 

Zabieg polega na semipermanentnym pomalowaniu rzęs trwałym tuszem. Zabieg wykonuje tylko przeszkolona stylistka. Po dwóch tygodniach należy produkt ściągnąć i można zaaplikować go ponownie. 

LongEffectMascara również doskonale sprawdza się w przypadku malowania rzęs dolnych. 

Usługę tę polecamy dziewczynom o swoich długich i mocnych rzęsach, które nie chcą poddawać się zabiegowi przedłużania rzęs żadną z metod. 

Zapraszamy do zajrzenia do działu Szkolenia 

Metoda piórkowa 

Metoda piórkowa została wymyślona przez instruktorki EvoEyelashEvolution by nadać spojrzeniu Twoich klientek lekkości, blasku i naturalności. Najbardziej odpowiednią rzęsą zalecaną w tej metodzie są 100% naturalne norki syberyjskie pakowane i specjalnie mieszane tak, by ułatwić stylistce pracę. Metoda "piórka" powoduje, że nawet przy słabych i rzadkich rzęsach można osiągnąć satysfakcjonujący klientkę stopień zagęszczenia nie wywołując efektu tzw "ciężkiego oka"  

Tylko u nas  kupisz specjalne 100% naturalne rzęsy z norki syberyjskiej przeznaczone do metody piórkowej.